Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #941. Σβηστά φώτα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 18 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Kiki Amartolou

Περιγραφή

Σβηστά τα φώτα στους δρόμους Δραγατσανίου, Αντιγόνης & Αγ. Παρασκευής (από την Πραξιτελους και μετά)


Αντιγόνης 1-7, Ελληνικό 167 77

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Kiki Amartolou

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 18 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 18 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Aφορά δέκτες της ΔΕΔΔΗΕ δεν είναι δίκτυο του Δήμου.Το άναμμα & σβήσιμο των φώτων γίνεται αυτόματα από το κέντρο δικτύου της ΔΕΔΔΗΕ.

πριν 17 μέρες