Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #946. ΑΙΤΗΜΑ 898
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 17 μέρες
Δημιουργήθηκε από: mike kou

Περιγραφή

ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΟΛΟΚΛΗΡΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!! #898. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία Έγινε καταγραφή του οχήματος την Δευτέρα 3-7-2017 .Η Υπηρεσίας μας θα προβεί σε ενέργειες σύμφωνα με τις διατάξεις του Π.Δ 116/2004(ΦΕΚ Α΄81 2004)


Ειρήνης 55, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: mike kou

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 17 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το # 898 αίτημα αναφέρεται σε εγκαταλειμμένο όχημα το οποίο βρίσκεται στην οδό Πίνδου 26 στην Αργυρούπολη και όχι στην οδό Ειρήνης 55 Αργυρούπολη.Στην οδό Ειρήνης 55 δεν υπάρχει και δεν έχει καταγραφεί εγκαταλειμμένο όχημα

πριν 17 μέρες