Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 5 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Ξερά κομμένα δέντρα. Επικίνδυνοι κορμοι. Χρειάζεται νέο φύτεμα δέντρων όπως στα διπλανά σπίτια και...

issue photo #888
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

πολλά ξύλα

issue photo #880
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Χρειάζεται η περισυλλογή των κλαδιών! Κίνδυνος ατυχήματος!

+1
issue photo #890
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Στο πεζοδρόμιο παρκάρει πάντα τα απογεύματα μέχρι το πρωί βέσπα η οπόια έχει διαρροή λαδιου και το...

issue photo #795
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Στη διασταύρωση Διγενή Άκριτα & Κορυτσάς.

Τεχνικά Θέματα
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Αν και πολύ κοντά στο μετρό, η 33η οδός κατα μήκος της είναι αρκετα σκοτεινή τα βράδια. Εχουν ήδη καταγραφει...

issue photo #887
Τεχνικά Θέματα
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Απουσία καγκελου αποφυγής μοτοσυκλετών

+2
issue photo #886
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

απαράδεκτη κατάσταση!!!!!!!!!!!!!!!

Περιβάλλον και Πράσινο
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Στο οικοδομικό τετράγωνο Αβέρωφ-Μ.Ασίας-Κων/πόλεως και Κρώμνης και ειδικά στη Μ.Ασίας και την Κρώμνης, εδώ...

issue photo #882
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

αναβοσβηνει

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Από 22/05/2017 Έχω αναφέρει ότι η οδός Ανεξαρτησίας από Λ.Παπανδρέου έως και Λ.Βουλιαγμένης είναι στο σκοτάδι. Μου...

+1
issue photo #878
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!!!!!! ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 7 (ΕΠΤΑ) ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Σακκούλες με μπάζα έξω απο αργοναυτών 48 Θα πρέπει να μαζευτούν.

+1
issue photo #864
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Επί της Ελ. Βενιζέλου το οικόπεδο κάτω από το ΑΒ έχει γίνει σκουπιδότοπος, τσιγγάνοι καθημερινά αφού ψάξουν...

issue photo #866
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Στο χώρο έξω από το σταθμό μετρό Ελληνικό, υπάρχει εγκαταλελειμένη βιτρίνα κουλουρτζή και πιο κάτω μπροστά...

issue photo #879
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Επικίνδυνη λακκούβα στην οδό Αμαζόνων και Πόντου.

+1
issue photo #881
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

σπΑσμενη πέργκολα

issue photo #883
Τεχνικά Θέματα
πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε   1

Χάος και φέτος γεννήτριες, τριτοκοσμική κατάσταση. Και πέρσι τέθηκε το θέμα αλλά καμιά απάντηση δεν πήρα....

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

για δεύτερη μέρα και για χιλιοστή φορά δεν λειτουργεί ο δημοτικός φωτισμός στην Ελευθερίου Βενιζέλου από...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Για πολλοστή φορά είναι χαλασμένος ο φωτισμός στην Ελευθερίου Βενιζέλου στην δεξιά μεριά κατεβαίνοντας από...