Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

για άλλη μια φορά η Ελευθερίου Βενιζέλου από το νούμερο 10 και κάτω ήταν από προχθές το βράδυ βυθισμένη στο...

Τεχνικά Θέματα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Επί της οδού Γερουλάνου, από το ύψος του 1ου Δημοτικού σχολείου μέχρι σχεδόν στο τέλος της, στις 6:00 το πρωί...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

issue photo #875
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 6 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ξεχάστηκε

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Τα φώτα στις ψηλές κολώνες φωτισμού στην Ελ.Βενιζέλου Ελληνικού είναι συνεχώς αναμμένα μετά την πρόσφατη...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 6 μήνες Υποβλήθηκε   0

Τα παρτέρια των δέντρων στην άνοδο της Ελ.Βενιζέλου Ελληνικού από 31η έως 33η είναι γεμάτα ξερά χόρτα και...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Εδώ και 10 ημέρες η μισή Ανεξαρτησίας είναι στο σκοτάδι .το τμήμα από πλατεία 208 έως λίγο Βουλιαγμένης

issue photo #862
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Καθαρισμός από πατημένα μούρα του πεζοδρομίου της Λ. Βουλιαγμένης, 20 μ. πριν την είσοδο του μετρό...

issue photo #861
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 6 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Μεγ. Αλεξάνδρου & Ελλησπόντου στο τρίγωνο υπάρχει μεγάλος σωρός από κλαδιά δέντρου και άλλα ογκώδη...

Λακκούβες σε δρόμο
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Στο αριστερό μέρος της αριστερής λωρίδας ανόδου της Λ. Αργυρουπόλεως, υπάρχει εδώ και καιρό ανοικτή...

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε   0

Στην οδό Εθν.Μακαρίου μεταξύ των οδών Κυκλάδων και 3ης Σεπτεμβρίου δίπλα στο γηπεδάκι του ποδοσφαίρου...

issue photo #859
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Υπάρχουν ακαλυπτα φρεατια μέσα σε χορταρια και χρειαζεται επισκευη/αποκατασταση του "μυλου" καθωσ η βαση του...

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Καθαρισμός οδού & πεζοδρομίου από σπασμένα τζάμια

issue photo #855
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   1

επικινδυνες

+1
#854
Τεχνικά Θέματα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ Ελληνικό 28-4-2017 Επικοινωνώ μαζί σας για να σας κάνω γνωστό ένα χρονίζον σημαντικό...

+1
issue photo #680
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

θελει τροχισμα η γωνια γιατι σκανε τα λαστιχα

issue photo #852
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Κουτί ΔΕΗ ανοικτό!

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

υπάρχει χαλασμένη λάμπα στη μέση της παρόδου, που δυσκολεύει την καθημερινότητά μας

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε   0

Χρειάζεται αποψίλωση και για λόγους καθαριότητας και διότι, με την αύξηση της θερμοκρασίας λόγω του...

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 8 μήνες Υποβλήθηκε   0

κλάδεμα πεύκων