Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

στην Κυριάκου Ευσταθιάδη από την πλατεία Ηρώων Πολυτεχνείου μέχρι την 25η Μαρτίου όλος ο φωτισμός του δρόμου...

Καθαριότητα και Ανακύκλωση
πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Δεν υπάρχει κάδος ανακύκλωσης στην έξοδο του μετρό με αποτέλεσμα ο κάδος απορριμάτων που υπάρχει να γεμίζει...

issue photo #825
Καθαριότητα και Ανακύκλωση
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

συνεχιζεται το χρονιο προβλημα με τα απορριματα στο τερμα ροδοπολεως με γουναρη. γιατι δεν υπαρχουν καδοι...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 7 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   2

λαμπες με προβλημα σε τεσσερις κολωνες στην οδο αφροδιτης. η πρωτη στη γωνια αφροδιτης με πλατωνος στην...

#824
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε   0

κλαδιά για μαζεμα

+1
Τεχνικά Θέματα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Εχουν κοψει διαφημιστικη πινακιδα 20cm πανω απο το πεζοδρομιο με αποτελεσμα αυτο που εμεινε να ειναι κινδυνος...

issue photo #819
Τεχνικά Θέματα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

αφαίρεσαν διαφημιστική πινακιδα 20 cm απο το εδαφος.

Τεχνικά Θέματα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Επί της οδού Τριπόλεως 68-70 και επί της οδού Εθνάρχου Μακαρίου γωνία με Τριπόλεως υπάρχουν κενές οι θέσεις...

issue photo #816
Τεχνικά Θέματα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

σπασμένο πεζοδρόμιο

Τεχνικά Θέματα
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

σπασμένο πεζοδρόμιο

+1
issue photo #814
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 7 μήνες Υποβλήθηκε   0

κλάδεμα

Λακκούβες σε δρόμο
πριν 7 μήνες Καταχωρήθηκε   0

στη στάση του Α3 ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ στην Βουλιαγμένης στο ρεύμα προς Αθήνα προεξέχουν 4 ράβδοι από κομμένη...

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

όχημα mini one εγκαταλελειμμένο

issue photo #707
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

εγκαταλελημμενο εδω και χρονια....

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Ασημενιο εγκατελελειμμενο όχημα (τυπου καμπριο) με την οροφη ανεβασμενη.

issue photo #802
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Επιδιόρθωση των δύο προβολέων εντός της πλατείας πρώην τέρμα 208 δεν λειτουργούν ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΙ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Από Ομήρου εως τέλος Κολοκοτρώνη δεν λειτουργεί κανένα φωτιστικό σώμα.

issue photo #801
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

απώλεια συρτη

issue photo #809
Περιβάλλον και Πράσινο
πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε   0

δυστυχώς εδώ στη πλατεία Μυστρά και ενώ επερισυ έγινε πολύ καλή δουλειά εφέτος οι κάμπιες έκαναν πάλι την...

issue photo #806
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Η ΔΙΓΕΝΗ ΑΚΡΙΤΑ είναι πεζόδρομος ήπιας κυκλοφορίας όπου οι κάτοικοι σταθμευουν τα οχήματα τους. Όλος ο...