Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

+2
issue photo #668
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Εγκαταλελειμένο αυτοκίνητο

issue photo #805
Τεχνικά Θέματα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Παράνομο παρκάρισμα παντού στη Αργυρούπολη

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΑΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 26

Καθαριότητα και Ανακύκλωση
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Άδειο οικόπεδο επί της Ελ. Βενιζέλου κάτω από το Βασιλόπουλο έχει γίνει σκουπιδότοπος.

issue photo #791
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Επιδιόρθωση των δύο προβολέων εντός της πλατείας πρώην τέρμα 208 δεν λειτουργούν από την ημέρα που άναψαν τα...

+1
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Το μονοπατι / ποδηλατοδρομος παραλληλα στις γραμμες του τραμ απο στασεις Ελληνων Ολυμπιονικων μεχρι Κεντρο...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 8 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Σταμάτησε να ανάβει παραμονή πρωτοχρονιάς

Τεχνικά Θέματα
πριν 8 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠΟ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 9 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΑΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΟΥ 25Α.

+1
Τεχνικά Θέματα
πριν 9 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Κατά μήκος του πεζοδρομίου της Ελ.Βενιζέλου από το μετρό Ελληνικού και για δύο περίπου οικ. τετράγωνα...

+1
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 9 μήνες Καταχωρήθηκε   0

οοως εχει αναφερθει και παλιοτερα το πεζοδρομιο απο το 74 της Διγενη Ακριτα εως και την Αρισταρχου ειναι σε...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 9 μήνες Καταχωρήθηκε   1

Για άλλη μία φορά η τρίτη συνεχόμενη μέσα σε 2 μήνες ο φωτισμός στην Ελευθερίου Βενιζέλου από τον αριθμό 10 και...

issue photo #788
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 9 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ο πεζοδρομος ειχε επισκευαστει παλιότερα ομως δεν τοποθετηθηκαν πλακες και ξανα χαλασε.

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 9 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Στην είσοδο της παιδικής έχει τοποθετηθεί μια σιδερένια περίφραξη η οποία κόβει και πρέπει να αφαιρεθεί...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 9 μήνες Υποβλήθηκε   0

Στην Κυδωνίας μπροστά στο σπίτι με Νο 5 έχει καεί η λάμπα. Παρακαλώ για την αντικατασταση γιατί μας έχει φαει...

issue photo #674
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 9 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

ΜΙΣΟΞΕΡΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΤΗΣ ΝΗΣΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΡΗΤΗΣ

+1
issue photo #684
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 9 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Επί της Χρ.Τραπεζουντος το σήμα ΣΤΟΠ δεν φαίνεται λόγω των κλαδιών.

+1
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 9 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

εντός του προαύλιου χώρου καθώς και στα πεζοδρόμια υπάρχει αυξημένη βλάστηση.

issue photo #780
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Περισυλλογή στρωματος

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Παρακαλώ όπως μεριμνήσει η αρμόδια υπηρεσία του Δήμου για την περισυλλογή στρώματος, μπροστά από...