Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

issue photo #707
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 9 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

εγκαταλελημμενο εδω και χρονια....

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 9 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Ασημενιο εγκατελελειμμενο όχημα (τυπου καμπριο) με την οροφη ανεβασμενη.

issue photo #802
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Επιδιόρθωση των δύο προβολέων εντός της πλατείας πρώην τέρμα 208 δεν λειτουργούν ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΙ...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Από Ομήρου εως τέλος Κολοκοτρώνη δεν λειτουργεί κανένα φωτιστικό σώμα.

issue photo #801
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

απώλεια συρτη

issue photo #809
Περιβάλλον και Πράσινο
πριν 10 μήνες Καταχωρήθηκε   0

δυστυχώς εδώ στη πλατεία Μυστρά και ενώ επερισυ έγινε πολύ καλή δουλειά εφέτος οι κάμπιες έκαναν πάλι την...

issue photo #806
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 10 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Η ΔΙΓΕΝΗ ΑΚΡΙΤΑ είναι πεζόδρομος ήπιας κυκλοφορίας όπου οι κάτοικοι σταθμευουν τα οχήματα τους. Όλος ο...

+2
issue photo #668
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Εγκαταλελειμένο αυτοκίνητο

issue photo #805
Τεχνικά Θέματα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Παράνομο παρκάρισμα παντού στη Αργυρούπολη

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΑΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 26

Καθαριότητα και Ανακύκλωση
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Άδειο οικόπεδο επί της Ελ. Βενιζέλου κάτω από το Βασιλόπουλο έχει γίνει σκουπιδότοπος.

issue photo #791
Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Επιδιόρθωση των δύο προβολέων εντός της πλατείας πρώην τέρμα 208 δεν λειτουργούν από την ημέρα που άναψαν τα...

+1
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 10 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Το μονοπατι / ποδηλατοδρομος παραλληλα στις γραμμες του τραμ απο στασεις Ελληνων Ολυμπιονικων μεχρι Κεντρο...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Σταμάτησε να ανάβει παραμονή πρωτοχρονιάς

Τεχνικά Θέματα
πριν 10 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠΟ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 10 μήνες Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΑΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΟΥ 25Α.

+1
Τεχνικά Θέματα
πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε   0

Κατά μήκος του πεζοδρομίου της Ελ.Βενιζέλου από το μετρό Ελληνικού και για δύο περίπου οικ. τετράγωνα...

+1
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε   0

οοως εχει αναφερθει και παλιοτερα το πεζοδρομιο απο το 74 της Διγενη Ακριτα εως και την Αρισταρχου ειναι σε...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε   1

Για άλλη μία φορά η τρίτη συνεχόμενη μέσα σε 2 μήνες ο φωτισμός στην Ελευθερίου Βενιζέλου από τον αριθμό 10 και...

issue photo #788
Λακκούβες σε δρόμο
πριν 11 μήνες Καταχωρήθηκε   0

ο πεζοδρομος ειχε επισκευαστει παλιότερα ομως δεν τοποθετηθηκαν πλακες και ξανα χαλασε.