Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

λάμπα σε κολώνα φ ωτίσμου

issue photo #932
Λακκούβες σε δρόμο
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

Αποκόλληση προστατευτικου καλύμματος φρεάτιου. Κίνδυνος πτώσης και εκταμενης φθοράς σε ελαστικά των...

issue photo #928
Τεχνικά Θέματα
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Έχει φύγει το κάλυμμα και τα καλώδια είναι εκτεθειμένα

issue photo #925
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Ο κάδος έχει σπασμένο καπάκι και εκτός του ότι δεν ανοίγει, είναι εστία μόλυνσης και οσμών. Επειδή το έχω...

issue photo #929
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Πάνω στο πεζοδρόμιο υπάρχουν κομμένα κλαδιά δέντρων και σιγά σιγά συσσωρεύονται και άλλα σκουπίδια όπως...

issue photo #931
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν ένα μήνα Σε εξέλιξη   0

Είναι χρόνια εγκαταλελειμμένο στη Γράμμου έξω από το παλαιό ΚΑΠΗ

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Τα φώτα παραμένουν αναμμένα όλο το 24ωρο

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν ένα μήνα Υποβλήθηκε   0

ΑΝΑΦΕΡΟΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜ. 874 & 898. ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Η ΛΑΜΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΝΤΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 103 ΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ , ΜΕΝΕΙ ΣΒΗΣΤΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ...

issue photo #920
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

Στην Κομνηνών (πίσω από το Πράκτικερ) όπου είναι ο μοναδικός στους γύρω δρόμους που είναι χαρακτηρισμένος...

issue photo #915
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Ο κάδος έχει σπασμένο καπάκι με αποτέλεσμα να μένει ανοιχτό και να είναι εστία μόλυνσης.

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

στην Ελευθερίου Βενιζέλου 10 έχει κάνει η λάμπα.Ευχαριστω πολυ

+1
issue photo #922
Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Αναρχία επικρατεί κάθε βράδυ στην Γερουλάνου με τα σταθμευμένα αυτοκίνητα. Μήπως θα μπορούσε η Δημ....

issue photo #921
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν ένα μήνα Υποβλήθηκε   0

Μήπως θα μπορούσε ο υπεύθυνος περιβάλλοντος να περάσει απ τους εμπορικούς κυρίως δρόμους της πόλης και να...

issue photo #550
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν ένα μήνα Υποβλήθηκε   0

Μπορεί κάποιος απ το Δήμο να δώσει κάποια εξήγηση γιατί αυτό το πεύκο κόπηκε; Φυτεύτηκε απ τους παππούδες μας...

+1
issue photo #548
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν ένα μήνα Υποβλήθηκε   1

Η ελιτσα αυτή κόπηκε στα "σταυρώματα" πρόπερσι και πέρσι κόπηκε στη μέση του κορμού της. Υπάρχει κάποιος...

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
πριν ένα μήνα Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Στους δρόμους Δραγατσανίου, Αντιγόνης & Αγ. Παρασκευής στο ύψος της Πραξιτέλους δεν ανάβουν οι λάμπες

issue photo #919
Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

καλό θα ήταν κάποια στιγμή να κάνετε την βρύση λειτουργική. Προς το παρόν τρέχει και πρέπει να φτιαχτεί

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

Η πόρτα εισόδου της παιδικής χαράς επί της Ελ.Βενιζέλου στο Ελληνικό είναι χαλασμένη. Συγκεκριμένα, ένας...

issue photo #916
Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
πριν ένα μήνα Καταχωρήθηκε   0

Απαράδεκτη εικόνα ειναι η κουρελιασμενη σημαία στο κτίριο της πολεοδομίας, πρεπει να αντικατασταθει άμεσα,...