Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

+2
issue photo #43
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Αυστηρό κλάδεμα δένδρων σε παροδο που εχουν δημιουργήσει έντονο πρόβλημα στην διέλευση των ενοίκων. Το...

+1
issue photo #34
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Καθαρισμός οικοπέδου. Μικρη επιφάνεια

+2
issue photo #33
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

κλαδεμα εχει κλείσει η πρόσοψη του μαγαζιού. Πρέπει να γινει άμεσα

+2
issue photo #32
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

κλαδεμα απο τις παραφυάδες

+1
issue photo #31
Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Σπασμένος αγωγός ΑΡΔΕΥΤΙΚΟΎ πλατείας Σουρμένων. Ήρθε η ΕΥΔΑΠ και το έσκαψε. Είναι αρμοδιότητα του Δήμου

+1
issue photo #30
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

κλαδιά απο καθαρισμό πεύκων στην άκρη του δρόμου.

+1
issue photo #29
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Καθαρισμός χόρτων στο πεζοδρόμιο της Αλεξιουπόλεως απο Θουκυδίδου έως Πλατεία. Συνεννόηση με υπηρεσία...

+1
issue photo #28
Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Καθαρισμός των νερόλακκων της Πόντου, από Μαρ. Γερουλάνου έως Κύπρου ιδίως δεξιά πλευρά.

+1
issue photo #27
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Απομάκρυνση απο το πεζοδρομιο μεγάλου κλαδιού απο πτώση.

+1
issue photo #26
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

κλαδεμα δενδρων και φοίνικα. Επικίνδυνα σε περαστικους και παιδιά.

+1
issue photo #25
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Δεν υπαρχει ορατότητα

+1
issue photo #24
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Η πικροδάφνη εχει κλείσει το πεζοδρομιο και τον κάδο.

+1
issue photo #23
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

κλαδιά πίσω απο τους κάδους στην παιδική χαρά στην πλατεία Βάρναλη.

+1
issue photo #22
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Να φύγει μόνο το σπασμένο πλαστικό μπόκ και η άμμος με JCB

+1
issue photo #21
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

πριονίδια και ξύλα, απομάκρυνση με ανοικτό φορτηγό (Παναγίτσα)

+1
issue photo #20
Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Δημιουργεί ξερά. Θέλει ράντισμα; Εχει ανημερωθεί ο ιδιοκτητης από την υπηρεσία πρασίνου να προβεί σε...

+1
issue photo #19
Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   1

Σπασμένο καπάκι οικιακού. Να απομακρυνθεί. Επισκευή όταν έχουμε ανταλλακτικά.

+1
issue photo #18
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

μπάζα απο εκσκαφή ΕΥΔΑΠ. Είναι καιρό. Διεκπεραιώθηκε πλήρως στις 14/8/15

+1
issue photo #17
Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

Μπάζα - κλειδιά του κολυμβητηρίου θα τα πάρετε από τον Αντιδήμαρχο Β. Κρητικό.

+1
issue photo #16
Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
πριν 2 χρόνια Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   0

καθαρισμός στους λακους των δενδρων και στα γυρω πεζοδρόμια