Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1001. Συνεχές και καθημερινό παράνομο παρκαρισμα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Περιγραφή

Στο δεξί μέρος κατεβαινοντας την ελευθερία. Βενιζέλου και στον αριθμό 10 καθημερινά παρκάρουν παράνομα όλων των ειδών τα αυτοκίνητα από φορτηγά, λεωφορεία, σχολικά, νταλίκες με αποτέλεσμα εκτός του αναγκαζομαστε να κατέβουμε στο δρόμο όπου περνάνε και προς τα πάνω και προς τα κάτω τα λέμε φορέια δεν μπορούμε ούτε καν να βγούμε από τα σπίτια μας γιατί δεν έχουμε καθόλου ορατότητα και σίγουρα κάποια στιγμή θα γίνει το ατύχημα. Επί 4 ολόκληρα χρόνια παρακαλάμε το δήμο να τοποθετήσει κολονάκια στο πεζοδρόμιο και ο δήμος σφύρα είναι αδιάφορα μέχρι βέβαια να γίνει το ατύχημα...

Φωτογραφίες

Ελευθερίου βενιζελου 10

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 9 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 9 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Η Δημοτική Αστυνομία ενεργεί στην συγκεκριμένη οδό συχνούς ελέγχους και βεβαιώνει παραβάσεις σε παράνομα σταθμευμένα οχήματα

πριν 9 μήνες