Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης #1009. Παράνομο παρκάρισμα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Δημιουργήθηκε: πριν 10 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

Περιγραφή

Στην 33ης μεταξύ των πολυκατοικιών 14 και 14α υπάρχει ελάχιστος χώρος μεταξύ των 2 εισόδω των πυλωτών όπου είχε τοποθετηθεί πλαστικό κολωνάκι για να μην παρκάρουν και εμποδίζουν την είσοδο των αυτοκινήτων στις 2 πολυκατοικίες. Το κολωνάκι αυτό το πατάνε και το ξηλώνουν καθημερινά ανεγκέφαλοι οδηγοί που θέλουν να παρκάρουν εκεί ακόμα κι αν το απέναντι δωρεάν πάρκινγκ του δήμου είναι εντελώς άδειο . Παρακαλούμε όπως τοποθετηθεί σταθερό σιδερένιο κολωνάκι ώστε να μη μπορούν να το ξηλώσουν ώστε να μπορούμε να βγαίνουμε από το σπίτι μας χωρίς να χρειάζεται να καλούμε κάθε μέρα την αστυνομία. Ειδικά μετά την απαγόρευση παρκινγκ πάνω από την Λ Βουλιαγμένης η κατάσταση στην περιοχή έχει γίνει τραγική . Άμεσα πρέπει να δοθούν και σε μας τους κατοίκους ελεγχόμενες θέσεις πάρκινγκ


33η 9-15, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

πριν 10 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 10 μήνες