Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1011. Κλαδιά στο πεζοδρόμιο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Περιγραφή

Κλαδιά πολλές μέρες στο πεζοδρόμιο. Είδος υγιεινής πεταμένο δίπλα στον κάδο ανακύκλωσης γωνία Ελ.Βενιζέλου και 31ης.


Ελευθερίου Βενιζέλου 6, Ελληνικό 167 77

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν ένα χρόνο