Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1016. Επικίνδυνη λακούβα και κολωνάκια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Θοδωρής Δημητριάδης

Περιγραφή

Μετά από έργα της ΕΥΔΑΠ, εδώ και 3 εβδομάδες, έχουν μείνει τα χώματα και τα κολωνάκια πεταμένα. Επίσης έχει ανοίξει λακούβα στον δρόμο, κοντά στο πεζοδρόμιο. Το σημείο είναι απέναντι από νηπιαγωγείο, το οποίο το κάνει ακόμα πιο επείγον γιατί υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος!

Φωτογραφίες

Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Θοδωρής Δημητριάδης

Initial commit at category Λακκούβες σε δρόμο

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν ένα χρόνο