Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1024. όχι με πινακίδες το έχουν σταθμεύσει ανάποδα και τα αριστερά ελαστικά κλαταρισμενα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΥΠΑΣ

Περιγραφή

εμποδίζει επίσης το κλάδεμα της ελιάς και τον καθαρισμό του οδοστρώματος από τις ελιές

Φωτογραφίες

Σανταρόζα 2. Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΥΠΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΚΑΤΑΧΩΡΉΘΗΚΕ

πριν ένα χρόνο
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Έγινε καταγραφή του οχήματος στης 25/4/2018 , αν παραμείνει στο σημείο μετά την 25/5/2018 θα χαρακτηρισθεί εγκαταλειμμένο και θα απομακρυνθεί σύμφωνα με τις προβλεπόμενες διαδικασίες

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Σε επανέλεγχο στης 14-6-2018 το όχημα είχε απομακρυνθεί

πριν 11 μήνες