Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1026. Κλαδιά φύλλα κορμοί και στρώματα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Περιγραφή

Σε επτά σημεία επί της 31ης οδού υπάρχουν στα πεζοδρόμια ή σε γωνίες φύλλα,κλαδιά,κομμένοι κορμοί από κήπους.Επίσης σε δύο διαφορετικά σημεία δύο στρώματα.Οι ποσότητες είναι μεγάλες και τα φύλλα για μα μαζευτούν χρειάζονται και σκούπισμα γιατί οι κηπουροί των οδιωτών δεν τα τοποθέτησαν σε σάκους. Ευχαριστώ!


31η 13-21, Ελληνικό 167 77

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν ένα χρόνο
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν ένα χρόνο