Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1028. Δύο αυτοκίνητα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 8 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Ηλιάνα Ματσιούλα

Περιγραφή

Και στις δύο πλευρές του δρόμου βρίσκονται εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα, το ένα μάλιστα χωρίς πινακίδες. Τα αυτοκίνητα που έρχονται από τη Σολωμού αναγκάζονται να κάνουν ελιγμούς για να καταφέρουν να στρίψουν στη Θήρας. Σε επανέλεγχο στης 14-6-2018 το ένα από τα δύο οχήματα είχε απομακρυνθεί


Thiras 126, Argiroupoli 164 51, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ηλιάνα Ματσιούλα

Initial commit at category Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 8 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

πριν 8 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Στης 3-5-2018 εντοπίσθηκαν από την υπηρεσία μας δυο εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα.Θα ακολουθηθεί η προβλεπόμενη από το ΠΔ 116/2004 διαδικασία για την απομάκρυνσή τους

πριν 8 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

σε έλεγχο στης 6-9-2018 διαπιστώθηκε η μετακίνηση και του δεύτερου οχήματος από τη σημείο

πριν 4 μήνες