Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1032. Εγκαταλελειμμένo όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Περιγραφή

Κόκκινο βανακι σε κακη κατασταση (ξεφουσκωτα λάστιχα, σπασεμενοι καθρεφτες) παρατημενο εδω και καιρό. Καποια στιγμη θα χαρακτηριστηκε ως εγκαταλελειμμένο γιατι στο παραθυρο του οδηγου φαίνεται το αυτοκόλλητο το οποιο εχει αποπειραθεί να το βγαλει ο ιδιοκτητης. Είναι παρκαρισμένο κόντρα στη ροη του δρόμου. Ευχαριστω εκ των προτέρων


Ριζούντος 62-64, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 6 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

θα γίνει έλεγχος από την υπηρεσία μας

πριν 6 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Στης 8-5-2018 εντοπίσθηκε από την υπηρεσία μας το εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο που αναφέρεται στο αίτημά σας .Θα ακολουθηθεί η προβλεπόμενη από το ΠΔ 116/2004 διαδικασία για την απομάκρυνσή του

πριν 6 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 10-10-2018.

πριν 20 μέρες