Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1036. Εγκατελειμένο όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: Ηλιάνα Ματσιούλα

Περιγραφή

Βρίσκεται τουλάχιστον έναν μήνα στην ίδια θέση, και αν κρίνω από τη σκόνη, τα διαφημιστικά στο τζάμι και τα σκουπίδια που έχουν μαζευτεί στις ρόδες, δεν έχει μετακινηθεί καθόλου.

Φωτογραφίες

Θήρας 117, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ηλιάνα Ματσιούλα

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αιτημά σας θα ελεγχθεί από την Υπηρεσίας μας

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

την Πέμπτη 19-7-2018 το όχημα είχε απομακρυνθεί από το σημείο

πριν ένα χρόνο