Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1039. Αποκλεισμένο πεζοδρόμιο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 11 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Στελλα Φράγκου

Περιγραφή

Το πεζοδρόμιο εχει αποκλειστεί εντελώς λόγω της έντονης βλάστησης σε φράχτες πολυκατοικιών αλλά και λόγω των Απέρι ποιητών δέντρων πει του πεζοδρομίου. Εχει γίνει εντελώς απροσπέλαστο! Δυστυχώς, λόγω των αυτοκινήτων που παρκάρουν στην περιοχή γκούντα στο μέτρο είναι ελάχιστος ο χώρος που μένει στους πεζούς. Αν μπορούσαμε τουλάχιστον να τον διατηρούμε καθαρό θα ήταν ευχής εργον!

Φωτογραφίες

33i 14, Elliniko 167 77

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Στελλα Φράγκου

Initial commit at category Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν 11 μήνες