Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1044. ΜΠΑΖΑ-ΚΛΑΔΙΑ-ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΣ

Περιγραφή

Δείγμα εγκατάλειψης του όλου σημείου. Μπάζα πεταμένα, σπασμένος κάδος ανακύκλωσης, ξεριζωμένο δέντρο και σπασμένα πλακάκια μετά την πρόσφατη ζημιά που έγινε για άλλη μια φορά σε αγωγό της ΕΥΔΑΠ. Χρειάζεται και κλάδεμα των δέντρων και καθαρισμός του οικοπέδου προσκείμενου στην οδό Κολχίδος διότι ελλοχεύει κίνδυνος πυρκαγιάς.


Κολχιδος 29, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 9 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 9 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 9 μήνες