Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1048. ΛΑΚΚΟΥΒΑ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΟΣ

Περιγραφή

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΙΝΩΠΗΣ, ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΩΝ. ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΫΠΟΒΑΛΛΕΙ ΑΙΤΗΜΑ, ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΨΑΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ, ΑΛΛΑ Η ΑΥΛΟΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΩ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ


Σινώπης 1, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν 9 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Τ ο αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 9 μήνες