Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1064. ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Περιγραφή

Στη Δ.Ακριτα και Αργυρουπόλεως το πεζοδρόμιο είναι μονιμα κατειλημμένο από φορτηγά εταιρειας με αποτέλεσμα οι πεζοι να μην μπορουν να περασουν ενω οι πλακες να εχουν σπασει.Καλο θα ήταν η δημοτικη αστυνομια να μην κοβει κλησεις στοχευμενα στο summer camp και στο μετρο ο ρολος της δσν ειναι εισπρακτικος αλλα η ποιοτητα ζωης του πολιτη

Φωτογραφίες

Ακρίτα Διγενή 40, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 5 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Η υπηρεσία μας διενεργεί περιοδικούς ελέγχους στο αναφερόμενο σημείο , προβαίνει σε συστάσεις, καθώς και στη βεβαίωση παραβάσεων σε παράνομα σταθμευμένα οχήματα

πριν 5 μήνες