Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1070. ΑΙΤΗΜΑ 1066 ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΕΝΟ ΤΑΞΙ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: mike kou

Περιγραφή

ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 1066. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ.

Φωτογραφίες

Μαρίνου Γερουλάνου 18, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: mike kou

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 4 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΑΣ 27/7/2018

πριν 4 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΕΦΥΓΕ 23-10-2018.

πριν ένα μήνα