Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1089. Εμπόδιο στο πεζοδρόμιο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: 03022003

Περιγραφή

Στην διασταύρωση της Γ.Παπανδρέου και Γραβιάς, έξω από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών, υπάρχει στο πεζοδρόμιο βιδωμένο ένα μεταλλικό "εμπόδιο" ώστε να μην παρκάρουν τα αυτοκίνητα. Αυτό το "εμπόδιο" έχει σπάσει και βρίσκεται στο πεζοδρόμιο ακόμα. Παρακαλώ, όπως γίνει η αποξήλωση του γιατί είναι επικίνδυνο τόσο για τους πολίτες που περνάνε από το σημείο, όσο και για τα παιδιά που πηγαίνουν και φεύγουν από το Κέντρο. Σας ευχαριστώ πολύ, εκ των προτέρων


Γραβιάς 73, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: 03022003

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ, ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟ ΕΚΕΙ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 5 μήνες