Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1093. Εμπόδιο και κατεστραμμένο πεζοδρομιο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: 03022003

Περιγραφή

Αυτό το πεζοδρόμιο βρίσκεται στην οδό Γραβιάς, έξω από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών. Το εμπόδιο υποτίθεται είναι για να μην παρκάρουν τα αυτοκίνητα, άλλα είναι σπασμένο και χαλασμένο και βρίσκεται στο πεζοδρόμιο κάτω με το αποτέλεσμα εάν κάποιος περάσει και δεν το δει, θα πέσει κάτω. Στην δεύτερη φωτογραφία βρίσκεται πάλι στο ίδιο σημείο και είναι κατεστραμμένο το πεζοδρόμιο Παρακαλώ, όπως επισκευαστούν.

Φωτογραφίες

Γραβιάς 73, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: 03022003

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 3 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Tο αίτημα ολοκληρώθηκε.

πριν 3 μήνες