Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων #1102. Πεζοδρόμια γεμάτα σκουπίδια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Λάζαρος Ελιέζερ

Περιγραφή

Κάθε λογής σκουπίδια βρίσκονται σε όλο το μήκος του πεζοδρομίου στον παράδρομο της παραλιακής μπροστά από την υπηρεσία πολιτικής αεροπορίας.

Φωτογραφίες

ΚΕΝΤΡΟ ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑΣ, Elliniko 167 77, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Λάζαρος Ελιέζερ

Initial commit at category Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν 9 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 9 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 8 μήνες