Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1108. εγκαταλελειμμένο όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο μπλε σεατ σε κακη κατασταση


Ροδοπόλεως, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 2 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το ανωτέρω όχημα δεν είναι εγκαταλειμμένο . Στην υπηρεσία μας έχουν προσκομισθεί από τον ιδιοκτήτη του, όλα τα νόμιμα έγγραφα κυκλοφορίας του οχήματος

πριν 2 μήνες