Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1109. Εγκαταλελειμμένo όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένo μπλε πολυ παλιο φορντ εδω και μηνες διπλα σε ενα παρκινγκ πολυκατοικιας (εκανα λαυος την Κατηγορία παρακαλω μεταφερετε το στην σωστη κατηγορια, δεν γνωριζω πως να το κανω εγω)


Αθανασίου Διάκου 13, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα θα δωθεί στην Δημοτική Αστυνομία.

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το ανωτέρω όχημα έχει καταγραφεί με από την υπηρεσία στης 26-9-2018 .

πριν 3 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το όχημα έχει ιδιοκτήτη. Έχουν κατατεθεί τα απαραίτητα έγγραφα στην Υπηρεσία μας. Δεν μπορεί να χαρακτηριστεί εγκαταλελειμμένο.

πριν 3 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Λάθος κατηγορία.

πριν 3 μέρες