Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Αποκομιδή Απορριμμάτων #1111. Μπαζα, κλαδια και επιλα απο την πολυκατοικια στην γωνια Ριζουτνος και Αθ Διακου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή Απορριμμάτων
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Περιγραφή

Η πολυκατοικια στην γωνια Αθ. Διακου και Ριζουντος εχει γεμίσει το πεζοδρόμιο με σκουπιδια. Επισης βάσει μιας επικοινωνίας που έλαβα απο τον Δήμο μέσω email η περισυλλογη των σκουπιίδιων οικοδομικής φύσης (μπαζα) ειναι υποχρεωση του προσωπου που τα πεταει. Ευχαριστω


ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή Απορριμμάτων

πριν 5 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 5 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες