Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης #1112. Κολοωνακι πεζοδρομιου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Περιγραφή

Εξω απο την πολυκατοικια στην Ριζουντος 55 υπήρχε ενα κολωνακι το οποιο έχει ξηλωθει πολλες φορες (και επισκευαστει ισαριθμες) απο τους πελατες του παρακείμενου παιδικου σταθμου οταν αφηνουν τα αυτοκινητα τους εκει για να αφήσουν τα παιδια τους. Αυτη τη φορα το κολωνακι απομακρθνθηκε οποτε θα πρεπει να το αντικαταστήσετε. Ευχαριστω


Ριζούντος 55, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 2 μήνες