Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1113. Εγκατελειμένο όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Γιάννης Φλίνδρης

Περιγραφή

Εγκατελειμένο KIA Sportage με πινακίδες πάνω από 2 μήνες.

Φωτογραφίες

Κορυτσάς 12, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γιάννης Φλίνδρης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

το αίτημα καταχωρήθηκε και θα ελεγχθεί

πριν 2 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το όχημα δεν βρέθηκε στο σημείο , σε έλεγχο της υπηρεσίας μας στης 8-10-2018

πριν 2 μήνες