Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1116. σακούλες με οικοδομικά μπάζα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Περιγραφή

σακούλες με οικοδομικά μπάζα στο πεζοδρόμιο εδώ και καμιά βδομάδα!

Φωτογραφίες

Κωνσταντινουπόλεως 95 , Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες