Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1117. εγκαταλελειμμένο όχημα έξω από το 2ο γυμνάσιο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο όχημα εδώ και αρκετό καιρό, έξω από το 2ο γυμνάσιο, επί της Αρίσταρχου

Φωτογραφίες

Αρίσταρχου , Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το όχημα έχει χαρακτηρισθεί ως εγκαταλειμμένο στης 10-9-2018 και θα απομακρυνθεί μετά της 27-10-2018 σύμφωνα με τις διατάξεις του ΠΔ.116/2004

πριν 2 μήνες