Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1121. Σπασμένοι κάδοι
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Κωνσταντινιδης Ι.

Περιγραφή

Οι κάδοι στην οδό Αγίας Παρασκευής στα νούμερα 43 & 45 είναι σπασμένοι/έχουν ρωγμές και συχνά τρέχουν βρώμικα υγρά που είναι επικίνδυνα για την υγεία των κατοίκων της περιοχής αλλά και τον παιδιών που παίζουν στο γήπεδο/σχολείο ακριβώς δίπλα. Σε αυτό το σημείο να σημειώσω ότι, η ανάγκη επισκευής/αντικατάστασης/καθαριότητας των κάδων, δεν θα έπρεπε να είναι αίτημα των κατοίκων μέσω του πάρα πολύ ωραίου application που εντάξατε στις υπηρεσίες του δήμου μας, αλλά των υπαλλήλων καθαριότητας που σε καθημερινή βάση τους χρησιμοποιούν. Ευχαριστώ.

Φωτογραφίες

Αγίας Παρασκευής 45, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κωνσταντινιδης Ι.

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 28 μέρες