Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1125. Εγκαταλελειμμένο όχημα στην οδό Τριπόλεως 5 στο Ελληνικό
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 29 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Κ Ζ

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο όχημα στην οδό Τριπόλεως 5 στο Ελληνικό μάρκας MERCEDES χρώματος μπλε. Στο όχημα είχε τοποθετηθεί σημείωμα από τον Δήμο, πριν από ένα τετράμηνο το οποίο και αφαιρέθηκε. Το αυτοκίνητο άλλαξε θέση, μεταφέρθηκε 50 μέτρα πιο πίσω από εκεί που ήταν και τώρα βρίσκεται στην οδό Τριπόλεως 5 στο Ελληνικό.

Φωτογραφίες

Τριπόλεως 5, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κ Ζ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 29 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε πρώτη καταγραφή 17-10-2018 και μετά το πέρας των 90 ημερών θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο (Π.Δ. 116/04).

πριν 25 μέρες