Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1126. Εγκαταλελειμμένο όχημα στη συμβολή των οδών Θράκης και Τριπόλεως στο Ελληνικό
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 29 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Κ Ζ

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο όχημα στη συμβολή των οδών Θράκης και Τριπόλεως στο Ελληνικό μάρκας JEEP.. Το αυτοκίνητο βρίσκεται πάνω σε κίτρινη διαγράμμιση σε στροφή λεωφορείου.

Φωτογραφίες

Θράκης 38, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κ Ζ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 29 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Θα πραγματοποιηθεί έλεγχος από την Υπηρεσία μας.

πριν 25 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε πρώτη καταγραφή 19-10-2018 σε 30 ημέρες θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για το χαρακτηρισμό του οχήματος ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 21 μέρες