Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1128. σκουπισμα πεζοδρομιου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΑΝΝΑ ΣΑΜΑΡΑ

Περιγραφή

στο πεζοδρόμιο απο την είσοδο του jysk μέχρι την γωνία της Ροδοπόλεως υπάρχουν ντάνες, ντάνες μαζεμένα ξερά φύλλα, σαν κάποιος να τα σκούπισε και δεν τα μάζεψε.


Χρυσάνθου Τραπεζούντος 31, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΑΝΝΑ ΣΑΜΑΡΑ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 2 μήνες