Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1139. Η είσοδος στην παιδική χαρά είναι γεμάτη σκουπίδια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Anitos Prad

Περιγραφή

Η πρόσβαση στην παιδική χαρά γίνεται αφού πρέπει τα παιδάκια και οι γονείς να περάσουν από βρόμικο εγκαταλελειμμενο όχημα και κάδους που ξεχειλίζουν από σκουπίδια

Φωτογραφίες

Mesologgiou 10, Argiroupoli 164 52, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Anitos Prad

Initial commit at category Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα μήνα