Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1140. Σχετικά με το θέμα «1135». Κάδοι σκουπιδιών στην οδό Αγίας Παρασκευής.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Κωνσταντινιδης Ι.

Περιγραφή

Αιτηθήκαμε αντικατάσταση των σπασμένων κάδων στην οδό μας! Μετά από 2-3 εβδομάδες μας πήρατε τους κάδους. Από τότε (πάνω από μήνα) μας έχετε αφήσει (ολόκληρη γειτονιά) χωρίς κάδους!!!! Τι γίνεται εκεί στον δήμο; Είστε των άκρων; Παρακαλώ για την άμεση τοποθέτηση κάδων στην περιοχή μας.

Φωτογραφίες

Αγίας Παρασκευής 45, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Κωνσταντινιδης Ι.

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν 6 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 6 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες