Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1142. ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Περιγραφή

ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ 1064 ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ.Η ΠΑΡΑΚΕΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΣΑΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΛΑΛΟΜ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙΔΡΟΜΟ

Φωτογραφίες

ΔΙΓΕΝΗ ΑΚΡΙΤΑ 40, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γεωργιος Νατσης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα μήνα
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Η κατηγορία αφορά εγκαταλελειμμένα οχήματα. Για παράνομο παρκάρισμα παρακαλείσθε να καλείτε την Γραμμή Δημότη (τηλ: 15415) ή την Ελληνική Αστυνομία.

πριν ένα μήνα