Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1144. ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΚΟΛΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΔΙΑΒΑΣΗ ΑΝΑΠΗΡΩΝ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: BODYFARM HELLAS AEBE

Περιγραφή

Παρακαλώ όπως αφαιρέσετε τα κολονάκια που βρίσκεται στο πεζοδρόμιο και μπροστά από διάβαση αναπήρων. Η ακριβής διεύθυνση είναι Υμηττού 5 και Αποστόλου Παύλου Ελληνικό ΤΚ 16777. Έχουν δημιουργηθεί πολλά ατυχήματα και φθορές σε αυτοκίνητα


Υμηττού 5, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: BODYFARM HELLAS AEBE

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 7 μήνες