Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #1146. ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

Περιγραφή

Στην γωνία της οδού Εθνάρχου Μακαρίου και Μακεδονίας το πεζοδρόμιο έχει καλυφθεί με φυτά με αποτέλεσμα να μην είναι προσβάσιμο.

Φωτογραφίες

Μακεδονίας 18, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

Αφορά την Υπηρεσία Πρασίνου, απευθυνθείτε εκεί, ή στο τηλ. 15415.

πριν ένα μήνα
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 12 μέρες