Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1152. φωτιστικα σωματα κολωνων
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μελαχροινός Νίκος

Περιγραφή

Το πλαστικο καλυμμα της λαμπας στην κολωνα στο υψος της οδου Ροδοπολεως 86 εχει ξεκουμπωσει η σπασει στη βαση του και κρεμεται ετοιμο να πεσει προκαλωντας πιθανα καποιο σοβαρο ατυχημα. χρειαζεται αμεσα αλλαγη η επισκευη. Επιπροσθετα το αντιστοιχη λαμπα στην κολωνα της οδου αφροδιτης 108 διπλα στα πευκα, απεναντι απο το ομωνυμο παρκο αναβοσβηνει περιοδικα αφηνοντας για μεγαλο συνολικα διαστημα το ευαισθητο αυτο τμημα στο σκοταδι.


Ροδοπόλεως 85, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μελαχροινός Νίκος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 2 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα ολοκληρώθηκε.

πριν 2 μήνες