Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1160. ΔΙΑΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΟΣ

Περιγραφή

Μετά το πρώτο αίτημα μου και την αποκατάσταση του δημοτικού φωτισμού για λίγες ημέρες και αφού άναβαν καθόλη την διάρκεια της ημέρας, σήμερα 15/1/19 και πάλι είμαστε στο σκοτάδι, από Μ.Ασίας μέχρι Μ.Γερουλάνου


Αβέρωφ 37, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 3 μήνες