Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1171. Παράνομη κατάληψη πεζοδρομίου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 19 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Σκανδάλης Κώστας

Περιγραφή

Σε συνδυασμό με το issue 1167 για μετακίνηση τον κάδων τα οχήματα που σταθμεύουν στο πεζοδρόμιο ενοχλούν στην ορατότητα και την διέλευση τον πεζών

Φωτογραφίες

Αργυρουπόλεως 62, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σκανδάλης Κώστας

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 19 μέρες