Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1173. Φανάρια πλατεία 208
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 16 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Παναγιώτα Κάπου

Περιγραφή

Παρακαλώ για τον έλεγχο της συχνότητας με την οποία ανάβουν τα φανάρια στην πλατεία 208 καθώς αντί να διευκολύνουν τα οχήματα υπάρχει κίνδυνος ατυχημάτων και δημιουργούνται παράλληλα ουρές αυτοκίνητων από την κίνηση. Ευχαριστώ


Ειρήνης 55, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Παναγιώτα Κάπου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 16 μέρες