Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1178. Σπασμενα Κολωνάκια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μελαχροινός Νίκος

Περιγραφή

Μόλις τελείωσαν τα έργα στη συμβολή των οδών Αφροδίτης και Γούναρη στη νεα ατασκευη πλακοστρωσης στο πεζοδρόμιο και δυστυχώς επικρατεί αυτή η θλιβερή εικόνα με τα σπασμένα κολωνάκια. Περιεργως δεν φαινεται να εχουν κτυπηθει απο καποιο αυτοκινητο συνέπεια ατυχηματος αλλα σαν να τα εχει "ξηλωσει" καποιος....

Φωτογραφίες

Δημ. Γούναρη 1, Γλυφάδα 165 62, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μελαχροινός Νίκος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν 5 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 5 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα ολοκληρώθηκε.

πριν 5 μήνες