Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1202. Εγκαταλελειμμένο όχημα στη Γραβιάς 151
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 23 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Repanis Vassilios

Περιγραφή

Ειναι εγκαταλελειμμένο από το καλοκαίρι του 2018 και τον Δεκέμβριο αφαιρέθηκαν και οι πινακίδες

Φωτογραφίες

Γραβιάς 151, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Repanis Vassilios

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 23 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία.

πριν 22 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση εντοπισμού Εγκαταλελειμμένου οχήματος στις 28-03-2019, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/04 και μετά το πέρας των 90 ημερών που ορίζει ο Νόμος θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 22 μέρες