Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1203. σκόπιμα αφημένα μηχανάκια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 20 μέρες
Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Περιγραφή

2 μηχανάκια (το ένα μάλιστα με παραποιημένη πινακίδα), έτσι για να πιάνουμε μια θέση στάθμευσης έξω από το σπίτι μας (αυτό γίνεται τα τελευταία 7 χρόνια)

Φωτογραφίες

Αθανασίου Διάκου 52

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 20 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία μας.

πριν 18 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Κατόπιν ελέγχου δεν βρέθηκε κάποιο δίκυκλο.

πριν 15 μέρες