Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1206. παρατημένο σκουτερακι
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Περιγραφή

δεν φτάνει που οι είσοδοι/έξοδοι των πάρκινγκ δεν έχουν τις διαστάσεις που πρέπει και υπάρχει παρανομία, έχουν παρατήσει και ένα ρημαδομηχανακι..... έτσι για να ΜΗ μπορεί κάποιος γείτονας να παρκάρει ένα γαμωσμαρτάκι....!

Φωτογραφίες

Αθανασίου Διάκου 41, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία μας.

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το δίκυκλο δεν μπορεί να χαρακτηριστεί εγκαταλελειμμένο σύμφωνα με το Π.Δ. 116/04. Τα απαραίτητα δικαιολογητικά έχουν κατατεθεί στην Υπηρεσία μας.

πριν 2 μήνες